Naší prioritou je Vaše spokojenost. Předností naší společnosti je profesionalita a mnohaletá zkušenost na trhu. Navíc se náš vyškolený personál nejlépe postará o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení vaší zakázky. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost.

Společnost Techfors CZ s.r.o. získala exkluzivní zastoupení, jako výhradní distributor pro území České a Slovenské republiky, všech produktů UTC F&S dodávaných touto pobočkou a bude zajišťovat návaznost dodávek z centrálního skladu v Kuřimi.


V případě jakýchkoli dotazů nás   neváhejte kontaktovat.

 

UTC Fire & Security je globálním technologickým lídrem zaměřeným na potřeby rychle se rozvíjejícího bezpečnostního průmyslu a na rozšiřování moderních technologií, produktů a služeb, které poskytují další možnosti růstu svým zákazníkům. Pro zajištění trvalého úspěchu svých partnerů a společníků se UTC Fire & Security zaměřuje na neustálé zlepšování kvality, funkčních vlastností i moderních výrobních metod u svých výrobků.

UTC Fire & Security je celosvětovou organizací s prodejem a službami technické podpory ve 27 zemích, s výrobními a logistickými aktivitami v USA, Evropě, Austrálii a Číne.

V současnosti neexistuje žádná jiná společnost s tak širokou nabídkou technologií a s globální působností. Sledováním aktuálních potřeb trhu, využitím naší pozice v technologiích, širokého záběru i finančních zdrojů chceme být maximálně prospešní našim zákazníkům a akcionářům.

UTC Fire & Security má odborníky pro všechna odvětví elektronického zabezpečení :

Zabezpečení před vloupáním a požáry Aritech, Caddx, ITI, Sentrol, Tecom, Cosmotron, ESL
Elektronická kontrola vstupu a řízení budov Aritech, Casi-Rusco, Origin Data Systems, Tecom
Klíčové systémy, vzdálené přístupové systémy a služby Supra
Zařízení na přenos po optických vláknech Fiber Options
CCTV, digitální obraz a monitorování Aritech, GBC-USA, GBC-Europe, Kalatel
Video multiplexing a digitální záznam Aritech, Kalatel