Pozice: Obchodní manažer

Společnost Techfors CZ s.r.o., velkoobchod se zabezpečovacími technologiemi přijme z důvodů rozšíření obchodních aktivit nové pracovníky na pozici Obchodní manažer pro pobočku v Praze. Hledáme flexibilní a loajální zaměstnance, kteří se chtějí učit.

Místo práce:   Praha 4, Na Staré vinici 395/7

Nabízíme:      zázemí stabilní společnosti

                    možnost dalšího profesního růstu

                    zaškolení

                    služební vozidlo i k soukromému používání

                    práci na hlavní pracovní poměr

                    příjemné pracovní prostředí

                    firemní benefity

Náplň práce:  péče o stávající zákazníky společnosti a pravidelný kontakt s nimi

                    vyhledávání nových zákazníků a obchodních příležitostí

                    příprava nabídek

                    podílení se na marketingových akcích společnosti

Požadujeme:  vysokoškolské vzdělání /případně středoškolské/ nejlépe technického směru

                    zkušenosti z obchodní činnosti, dobré komunikační schopnosti a vystupování

                    praxe v oboru bezpečnostních technologií výhodou

                    samostatnost, flexibilitu, loajalitu

                    řidičský průkaz sk. B, ochotu cestovat

                    znalost AJ

                    znalost práce s PC

                    čistý trestní rejstřík

Vaši žádost se strukturovaným životopisem, prosím, posílejte na:  job@techfors.cz