Pozice: Asistentka

Společnost Techfors CZ s.r.o., velkoobchod se zabezpečovacími technologiemi přijme pracovnici/pracovníka pro zabezpečení chodu pražské kanceláře. Hledáme flexibilní a loajální zaměstnance, kteří se chtějí učit.

Místo práce:       Praha 4, Na Staré vinici 395/7

Nabízíme:          zázemí stabilní společnosti

                        zaškolení

                        práci na hlavní pracovní poměr

                        příjemné pracovní prostředí

                        firemní benefity

Náplň práce:      zabezpečení chodu kanceláře

                        zpracovávání administrativní agendy

                        komunikace se zákazníky a dodavateli

                        podílení se na přípravě marketingových akcí společnosti

                        spolupráce s ostatními zaměstnanci

Požadujeme:      vysokoškolské /případně středoškolské/ vzdělání

                        zkušenosti v obdobné pozici

                        dobré komunikační schopnosti a vystupování

                        samostatnost, flexibilitu, loajalitu

                        znalost AJ

                        znalost práce s PC

                        čistý trestní rejstřík

Vaši žádost se strukturovaným životopisem, prosím, posílejte na: job@techfors.cz