Kariéra

Pozice:
Obchodní manažer

Společnost Techfors, exkluzivní distributor mezinárodní společnosti UTC Fire&Security přijme z důvodů rozšíření obchodních aktivit nové pracovníky na pozici obchodní manažer pro pobočku v Praze. Hledáme flexibilní a loajální zaměstnance, kteří se chtějí učit.

Místo práce: Praha 4, Na Staré vinici 395/7

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • možnost dalšího profesního růstu
  • zaškolení
  • služební vozidlo
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • příjemné pracovní prostředí
  • firemní benefity

Náplň práce:

  • péče o stávající zákazníky společnosti a pravidelný kontakt s nimi
  • vyhledávání nových zákazníků a obchodních příležitostí
  • příprava nabídek
  • objasnění technických a obchodních informací k nabízenému řešení, včetně doporučení konkrétních opatření zákazníkovi
  • práce s informačním systémem
  • podílení se na marketingových akcích společnosti

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání /případně středoškolské/ nejlépe technického směru
  • zkušenosti z obchodní činnosti, dobré komunikační schopnosti a vystupování
  • praxe v oboru bezpečnostních technologií výhodou
  • samostatnost, flexibilitu, loajalitu
  • řidičský průkaz sk. B, ochotu cestovat
  • znalost AJ
  • znalost práce s PC
  • čistý trestní rejstřík

Vaši žádost se strukturovaným životopisem, prosím, posílejte na: job@techfors.cz